ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΩΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|
|
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Π.ΜΕΛΑΣ-ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ: 0-0 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 17.09.2023, 17.00, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ: 2-0 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 24.09.2023, 17.00, γήπ: ΑΥΓΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ: 0-0 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12.11.2023, 15.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ-ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ: 0-0 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 02.12.2023, 15.00, γήπ: ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ: 1-4 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17.12.2023, 15.00, γήπ: ΙΩΝΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ-Π.ΜΕΛΑΣ: 2-1 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14.01.2024, 15.15, γήπ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ: 2-3 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΧΟΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 31.01.2024, 15.30, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ: 2-2 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 25.02.2024, 11.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α1 - PLAYOFF |
|
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ-ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ: 1-0 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 01.10.2023, 17.00, γήπ: ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ: 5-0 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΣΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 14.10.2023, 16.30, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ: 2-0 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 29.10.2023, 11.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
Α.Ο. ΚΑΡΔΙΑΣ-ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ: 0-0 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19.11.2023, 15.00, γήπ: ΚΑΡΔΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΦΟΙΝΙΞ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-ΜΑΡΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-1 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΥΡΟΒΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10.12.2023, 15.00, γήπ: ΠΟΛΙΧΝΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: 4-0 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΠΟΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ - ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 07.01.2024, 15.00, γήπ: ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ: 2-1 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 20.01.2024, 15.15, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
Α.Ο. ΚΑΡΔΙΑΣ-ΜΑΡΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 2-1 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 04.02.2024, 15.30, γήπ: ΚΑΡΔΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ: 1-0 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 17.02.2024, 15.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α1 - PLAYOUT |
|
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ: 1-1 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 09.03.2024, 16.00, γήπ: ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΜΙΚΡΑΣ - κατ: Α1 - PLAYOUT |
|
ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ: 1-4 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 16.03.2024, 16.15, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α1 - PLAYOUT |
|
ΦΟΙΝΙΞ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 1-2 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ 24.03.2024, 16.30, γήπ: ΠΟΛΙΧΝΗΣ - κατ: Α1 - PLAYOUT |
|
ΜΑΡΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ: 0-1 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 30.03.2024, 16.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α1 - PLAYOUT |
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ: 1-0 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 26.11.2023, 11.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ-ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: 2-0 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10.03.2024, 11.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ: 3-2 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 17.03.2024, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ-ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ: 2-1 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 30.09.2023, 17.00, γήπ: ΣΟΥΡΩΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 4-0 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 22.10.2023, 11.30, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 1-1 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 21.10.2023, 16.30, γήπ: ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ: 1-4 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 05.11.2023, 11.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 2-1 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 04.11.2023, 15.00, γήπ: ΡΥΣΙΟΥ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ: 1-1 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 13.12.2023, 15.00, γήπ: ΜΑΤΤΑ 1 (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 3-1 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25.11.2023, 15.00, γήπ: ΡΥΣΙΟΥ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ: 1-0 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13.01.2024, 15.15, γήπ: ΡΥΣΙΟΥ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ: 2-2 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 03.03.2024, 16.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 1-0 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 02.03.2024, 16.00, γήπ: ΣΟΥΡΩΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ: 1-3 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 31.03.2024, 17.00, γήπ: ΤΡΙΛΟΦΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ: 0-1 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΠΟΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ-ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 2-0 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 20.04.2024, 17.00, γήπ: ΡΥΣΙΟΥ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ: 0-0 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24.04.2024, 17.45, γήπ: ΤΡΙΛΟΦΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ-ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ: 2-0 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11.11.2023, 15.00, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: 1-1 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 09.12.2023, 15.00, γήπ: ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 1-2 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 03.02.2024, 15.30, γήπ: ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ: 0-0 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 23.03.2024, 16.30, γήπ: ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ: 4-5 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 04.10.2023, 16.00, γήπ: ΚΑΡΔΙΑΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: 1-5 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 06.12.2023, 14.30, γήπ: ΣΟΥΡΩΤΗΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360-ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ: 4-0 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10.01.2024, 14.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ: 0-1 Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 27.03.2024, 19.00, γήπ: ΤΟΥΜΠΑΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |