ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ-ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ: 0-1 Διαιτησία: ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 21.04.2024, 17.00, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ: 4-0 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01.10.2023, 11.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ-ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ: 6-0 Διαιτησία: ΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 31.03.2024, 09.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ: 5-1 Διαιτησία: ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 07.01.2024, 11.00, γήπ: ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ: 2-2 Διαιτησία: ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ ΖΗΣΗΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 05.11.2023, 11.30, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ: 1-1 Διαιτησία: ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ ΖΗΣΗΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12.11.2023, 11.30, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ-ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 2-1 Διαιτησία: ΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΡΙΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 11.02.2024, 16.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ-ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ: 6-0 Διαιτησία: ΣΜΗΛΚΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΟΝΤΟΓΟΥΛΙΔΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 25.02.2024, 16.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 4-0 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤ. 03.03.2024, 11.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ: 3-2 Διαιτησία: ΜΠΟΥΚΟΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 06.04.2024, 19.15, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ-ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ Β: 2-1 Διαιτησία: ΔΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 22.10.2023, 11.00, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ-ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β: 4-0 Διαιτησία: ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 03.12.2023, 11.00, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ-ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ Β: 7-1 Διαιτησία: ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10.02.2024, 18.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β-ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 2-2 Διαιτησία: ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 17.02.2024, 18.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ Β: 1-3 Διαιτησία: ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 24.02.2024, 18.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: 3-1 Διαιτησία: ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 29.10.2023, 11.00, γήπ: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 1-3 Διαιτησία: ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ ΖΗΣΗΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19.11.2023, 10.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ: 1-0 Διαιτησία: ΣΜΗΛΚΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 26.11.2023, 11.00, γήπ: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ: 4-0 Διαιτησία: ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 14.01.2024, 11.00, γήπ: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.: 1-2 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 03.02.2024, 18.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ: 2-0 Διαιτησία: ΣΙΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10.12.2023, 15.00, γήπ: ΚΡΙΘΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ: 7-2 Διαιτησία: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 07.04.2024, 17.00, γήπ: ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: 0-2 Διαιτησία: ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 17.09.2023, 11.00, γήπ: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: 3-2 Διαιτησία: ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 24.09.2023, 11.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ |