ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΩΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|
|
ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.-ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ.: 0-0 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26.11.2023, 11.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 6-2 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΛΑΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 07.01.2024, 15.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ: 1-2 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14.01.2024, 11.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ-ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: 1-3 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΤΖΙΚΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 11.02.2024, 11.30, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ.-ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ: 2-2 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΤΣΟΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 21.04.2024, 11.30, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ: 2-3 Διαιτησία: ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 29.10.2023, 15.00, γήπ: ΛΑΓΥΝΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ: 2-2 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΛΑΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 10.01.2024, 18.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ: 2-1 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17.04.2024, 17.45, γήπ: ΦΙΛΥΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ: 5-1 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 28.01.2024, 11.30, γήπ: ΧΟΡΤΙΑΤΗ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ: 0-3 Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 22.10.2023, 13.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΚΑΔ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ-ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ: 1-3 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 05.11.2023, 16.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ.-ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 3-0 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 26.11.2023, 13.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΕΛΙΤΕΑΣ: 1-4 Διαιτησία: ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΗΤΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ 12.11.2023, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ: 2-0 Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 19.11.2023, 13.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΕΛΙΤΕΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: 3-1 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 19.11.2023, 16.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΜΕΛΙΤΕΑΣ: 5-1 Διαιτησία: ΧΑΛΑΤΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 10.12.2023, 13.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ: 1-1 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 10.12.2023, 16.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-8 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΔΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 31.03.2024, 14.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-ΜΕΛΙΤΕΑΣ: 1-2 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14.04.2024, 11.30, γήπ: ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΠΑ.Μ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ: 6-1 Διαιτησία: ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 22.10.2023, 16.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ-ΜΠΑ.Μ.: 2-2 Διαιτησία: ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 29.11.2023, 15.00, γήπ: ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΣΚΙΟΥΡΟΙ: 0-2 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17.12.2023, 15.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΣΚΙΟΥΡΟΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ: 6-1 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΛΑΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 24.01.2024, 15.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ: 1-1 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΤΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 04.02.2024, 15.30, γήπ: ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ: 1-1 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΕΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 07.04.2024, 11.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ: 0-0 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΤΣΟΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 14.04.2024, 17.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ-ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ: 0-3 Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18.11.2023, 15.00, γήπ: ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ: 1-4 Διαιτησία: ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25.11.2023, 15.00, γήπ: ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ-ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ: 4-0 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 30.03.2024, 16.30, γήπ: ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β-ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ Β: 1-2 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 11.11.2023, 17.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ-ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β: 6-1 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 13.01.2024, 17.45, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ Β-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ Β: 5-0 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13.04.2024, 17.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 0-0 Διαιτησία: ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 04.11.2023, 15.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ: 2-1 Διαιτησία: ΠΑΣΧΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΛΑΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 10.12.2023, 10.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.: 1-2 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 03.02.2024, 18.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ.-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ: 0-0 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΤΥΡΟΒΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 02.03.2024, 16.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926-ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015: 1-5 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 19.11.2023, 09.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015-ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ: 2-1 Διαιτησία: ΒΡΥΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 09.12.2023, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣΤΕΡΙΑ-ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926: 5-1 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΚΑΖΙΝΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 20.01.2024, 15.15, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: 3-0 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΖΩΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 04.02.2024, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.-ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ: 2-0 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10.02.2024, 15.30, γήπ: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ-ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ: 1-1 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΟΙΜΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 11.02.2024, 15.30, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ-ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926: 0-3 Διαιτησία: ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΚΑΖΙΝΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΕΜΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 06.04.2024, 17.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ-ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ: 0-1 Διαιτησία: ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ - ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 05.11.2023, 11.30, γήπ: ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ: 1-0 Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 12.11.2023, 15.00, γήπ: ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ: 5-2 Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 07.04.2024, 17.00, γήπ: ΛΑΓΚΑΔΑ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ: 1-4 Διαιτησία: ΒΡΥΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 15.11.2023, 14.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ: 1-4 Διαιτησία: ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΗΤΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ - ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 08.11.2023, 15.30, γήπ: ΚΑΡΔΙΑΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
|
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ: 0-6 Διαιτησία: ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 06.12.2023, 14.30, γήπ: ΓΑΛΛΙΚΟΥ (ΙΩΝΙΑΣ) - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |