X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ: 2-3
Διαιτησία: ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
16.09.2018, 17.00, γήπ: ΚΟΛΧΙΚΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 1-0
Διαιτησία: ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
22.05.2019, 17.30, γήπ: ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ-ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
23.09.2018, 17.00, γήπ: ΣΟΧΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: 0-3
Διαιτησία: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
06.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
10.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΥΓΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ: 3-3
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
21.10.2018, 11.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ: 1-2
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΙΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
02.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΥΓΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
08.12.2018, 15.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ - ΑΙΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
19.01.2019, 15.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ: 4-1
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
09.02.2019, 15.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
09.03.2019, 16.00, γήπ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ: 1-2
Διαιτησία: ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
17.03.2019, 16.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ-ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ: 1-1
Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
30.03.2019, 16.30, γήπ: ΚΑΡΔΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 1-3
Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
07.04.2019, 17.00, γήπ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ-ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΑΙΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
21.04.2019, 12.00, γήπ: ΣΟΧΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ-ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ: 2-3
Διαιτησία: ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
24.04.2019, 17.30, γήπ: ΑΥΓΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ: 3-1
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΙΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
05.05.2019, 18.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΙΩΝΙΚΟΣ: 1-1
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
29.09.2018, 16.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ: 2-3
Διαιτησία: ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΜΠΟΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
03.10.2018, 16.30, γήπ: ΓΕΦΥΡΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΧΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
04.11.2018, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
11.11.2018, 11.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 1-1
Διαιτησία: ΧΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 0-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
16.03.2019, 16.00, γήπ: ΠΕΥΚΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ-ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ: 5-0
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17.03.2019, 12.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ: 4-0
Διαιτησία: ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
03.04.2019, 17.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: 1-0
Διαιτησία: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
15.05.2019, 17.30, γήπ: ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OFF

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ: 2-0
Διαιτησία: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
13.04.2019, 17.00, γήπ: ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
22.09.2018, 17.00, γήπ: ΛΗΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
03.11.2018, 15.00, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 2-0
Διαιτησία: ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
10.11.2018, 15.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ: 3-2
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
06.02.2019, 15.45, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
23.03.2019, 16.00, γήπ: ΛΗΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΟΚΟΝΙΑΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
20.04.2019, 17.00, γήπ: ΦΙΛΥΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ: 2-4
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
20.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ: 0-2
Διαιτησία: ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
22.12.2018, 15.00, γήπ: ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ-ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ: 2-1
Διαιτησία: ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
06.04.2019, 17.00, γήπ: ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ-ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΙΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
04.05.2019, 18.00, γήπ: ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ: 1-0
Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
21.04.2019, 16.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
12.12.2018, 14.30, γήπ: ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 3-0
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
19.05.2019, 17.15, γήπ: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OUT

ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΚΑΝΑΡΗΣ: 0-2
Διαιτησία: ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18.05.2019, 17.15, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OUT



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK