X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: 0-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ - ΖΟΥΡΤΟΥΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
19.05.2019, 11.30, γήπ: ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΧΟΡΤΟ - 8η ΟΔΟΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΖΟΥΡΤΟΥΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
03.02.2019, 15.30, γήπ: ΓΕΦΥΡΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ-ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
04.11.2018, 11.30, γήπ: ΑΣΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΔΗΜΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
17.03.2019, 16.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ: 0-2
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
22.12.2018, 15.00, γήπ: ΡΥΣΙΟΥ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
09.03.2019, 16.00, γήπ: ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ: 7-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΥΤΣΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ.
22.09.2018, 17.00, γήπ: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Νέο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: 4-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΩΤΣΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΠΟΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
29.09.2018, 16.30, γήπ: ΜΑΛΓΑΡΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ: 3-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΜΠΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16.02.2019, 15.30, γήπ: ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 0-6
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
17.02.2019, 15.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ: 2-1
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
31.03.2019, 16.30, γήπ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
24.11.2018, 15.00, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
26.01.2019, 15.30, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΠΗΓΑΔΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
21.04.2019, 16.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ: 3-1
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΤΑΛΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
30.09.2018, 16.30, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 4-1
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
01.12.2018, 15.00, γήπ: ΜΕΣΑΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ: 1-3
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
15.12.2018, 15.00, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ: 4-1
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
05.05.2019, 17.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ-ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 6-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23.09.2018, 17.00, γήπ: ΠΡΟΦΗΤΗ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
07.10.2018, 16.30, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ-ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ: 3-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10.11.2018, 15.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ: 3-1
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΗΓΑΔΑΣ ΦΟΙΒΟΣ - ΠΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
16.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΩΤΣΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
23.12.2018, 15.00, γήπ: ΜΟΔΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ: 3-1
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΛΑΤΩΝ - ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
20.01.2019, 15.00, γήπ: ΑΣΣΗΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΔΗΜΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10.02.2019, 15.30, γήπ: ΑΝΟΙΞΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 1-4
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
03.03.2019, 16.00, γήπ: ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
06.04.2019, 17.00, γήπ: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ-ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ: 3-4
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
20.04.2019, 17.00, γήπ: ΜΟΔΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΠΕΡΑ: 5-1
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
21.10.2018, 16.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΟΛΟΣ-ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΤΣΙΝΤΣΑΡ ΙΒΑΝ
02.12.2018, 13.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ-ΠΕΡΑ: 1-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΝΘΡΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
02.03.2019, 15.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 4-2
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΝΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
06.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ: 2-3
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΜΠΟΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
14.10.2018, 11.30, γήπ: ΜΑΤΤΑ 1 (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΝΑΡΗΣ-ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-1
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11.11.2018, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΑΡΑΣΣΑΒΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
09.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ: 1-2
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
03.02.2019, 11.30, γήπ: ΜΑΤΤΑ 1 (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
09.02.2019, 15.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ: 2-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
24.03.2019, 11.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ-ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: 0-2
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
07.04.2019, 17.00, γήπ: ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΜΙΚΡΑΣ ΔΗΜ. ΘΕΡΜΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ-ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ: 1-2
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
25.11.2018, 15.00, γήπ: ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ: 2-1
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
08.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ: 5-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΜΠΟΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΟΥΤΣΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ.
16.03.2019, 16.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ-ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 1-1
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
10.02.2019, 11.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ: 1-5
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΠΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
04.05.2019, 17.30, γήπ: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Παλιό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13.10.2018, 16.30, γήπ: ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ: 2-2
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
20.10.2018, 16.30, γήπ: ΜΟΔΙΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΔΑΔΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
19.01.2019, 15.00, γήπ: ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ-ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ: 3-1
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
30.03.2019, 16.30, γήπ: ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ-ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ: 2-4
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΤΑΣΤΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
16.09.2018, 16.30, γήπ: ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK