X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ-ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ: 3-2
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19.05.2019, 17.15, γήπ: ΑΣΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ: 2-3
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ - ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
16.09.2018, 17.00, γήπ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
30.09.2018, 16.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 3-2
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΑΙΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
14.10.2018, 16.30, γήπ: ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: 3-2
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
21.10.2018, 16.30, γήπ: ΚΟΛΧΙΚΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ: 2-1
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
11.11.2018, 15.00, γήπ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20.01.2019, 12.00, γήπ: ΣΙΝΔΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ-ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ: 3-1
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
17.02.2019, 15.30, γήπ: ΑΥΓΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
10.03.2019, 12.00, γήπ: ΚΟΛΧΙΚΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: 1-0
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
07.04.2019, 17.00, γήπ: ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ-ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ: 1-2
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
14.04.2019, 17.00, γήπ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ-ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ: 1-1
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
05.05.2019, 18.00, γήπ: ΣΙΝΔΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
03.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ-ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
02.12.2018, 11.00, γήπ: ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
03.02.2019, 15.30, γήπ: ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
09.12.2018, 15.00, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ: 3-0
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
30.01.2019, 15.30, γήπ: ΦΙΛΥΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ: 1-3
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΟΚΟΝΙΑΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
03.04.2019, 17.00, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ: 5-1
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
23.09.2018, 17.00, γήπ: ΣΟΥΡΩΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΝΕ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
07.10.2018, 16.30, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ: 1-0
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
10.02.2019, 15.30, γήπ: ΣΟΥΡΩΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ: 3-0
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ - ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
17.03.2019, 16.00, γήπ: ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ-ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΩΤΣΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
31.03.2019, 11.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-1
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΣΛΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
17.04.2019, 17.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ: 1-2
Διαιτησία: ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21.11.2018, 14.30, γήπ: ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK