X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ-ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ: 2-1
Διαιτησία: ΜΟΛΙΧΙΤΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
18.05.2019, 17.30, γήπ: ΑΓΧΙΑΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ -ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ: 1-1
Διαιτησία: ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
30.09.2018, 16.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΜΕΛΙΤΕΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ: 0-3
Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
07.10.2018, 16.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
21.10.2018, 16.30, γήπ: ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 2-1
Διαιτησία: ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
01.12.2018, 15.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 0-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
09.12.2018, 15.00, γήπ: ΘΕΡΜΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
23.12.2018, 15.00, γήπ: ΚΟΛΧΙΚΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 3-0
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
03.02.2019, 15.30, γήπ: ΘΕΡΜΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ: 3-0
Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
09.02.2019, 15.30, γήπ: ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: 1-0
Διαιτησία: ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
24.03.2019, 16.00, γήπ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: 1-2
Διαιτησία: ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
17.04.2019, 17.30, γήπ: ΚΟΛΧΙΚΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ -ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 0-1
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
14.04.2019, 17.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΜΕΛΙΤΕΑΣ-ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 1-2
Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
05.05.2019, 18.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ-ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
07.10.2018, 11.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ: 4-0
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
18.11.2018, 11.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ: 4-2
Διαιτησία: ΜΟΛΙΧΙΤΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
22.12.2018, 15.00, γήπ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
09.03.2019, 16.15, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: 0-6
Διαιτησία: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
17.03.2019, 16.00, γήπ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ: 1-2
Διαιτησία: ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
03.04.2019, 17.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: 2-3
Διαιτησία: ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
07.04.2019, 17.00, γήπ: ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ-ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ: 4-0
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
13.04.2019, 17.00, γήπ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 2-5
Διαιτησία: ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΜΠΟΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
05.05.2019, 11.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ: 3-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
13.10.2018, 16.30, γήπ: ΦΙΛΥΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
14.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ-ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ: 1-4
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
11.11.2018, 15.00, γήπ: ΜΕΤΕΩΡΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: 4-2
Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
17.11.2018, 15.00, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ: 1-2
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
24.11.2018, 15.00, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΜΟΛΙΧΙΤΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
26.01.2019, 15.30, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ-ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
10.02.2019, 15.30, γήπ: ΜΑΔΥΤΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ: 3-2
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
02.03.2019, 16.00, γήπ: ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ: 3-3
Διαιτησία: ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΚΩΤΣΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
30.03.2019, 16.30, γήπ: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ: 0-3
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
08.05.2019, 18.00, γήπ: ΒΡΑΣΝΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ-ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
23.09.2018, 17.00, γήπ: ΕΠΑΝΟΜΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣ/ΝΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
20.10.2018, 16.30, γήπ: ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ-ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: 5-1
Διαιτησία: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
10.11.2018, 15.00, γήπ: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ: 2-3
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
02.12.2018, 15.00, γήπ: ΚΕΡΑΣΙΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΕΜΒΟΛΟΥ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 3-0
Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
09.12.2018, 11.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ: 3-4
Διαιτησία: ΜΟΛΙΧΙΤΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
15.12.2018, 15.00, γήπ: ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΝΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
16.12.2018, 15.00, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ-ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΣΜΟΥΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗ
03.02.2019, 15.30, γήπ: ΣΟΥΡΩΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ-ΠΑΟΝΕ: 1-2
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
17.02.2019, 15.30, γήπ: ΕΠΑΝΟΜΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
16.02.2019, 15.30, γήπ: ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ-ΠΑΟΝΕ: 0-1
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
10.03.2019, 11.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ-ΠΑΟΝΕ: 2-4
Διαιτησία: ΧΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23.03.2019, 16.00, γήπ: ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 1-3
Διαιτησία: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
31.03.2019, 16.30, γήπ: ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ-Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: 0-4
Διαιτησία: ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣ/ΝΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
03.11.2018, 15.00, γήπ: ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΧΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΚΑΡΑΣΣΑΒΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
02.02.2019, 15.30, γήπ: ΜΑΛΓΑΡΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ: 1-0
Διαιτησία: ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
21.04.2019, 11.30, γήπ: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Νέο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: 0-2
Διαιτησία: ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
02.12.2018, 11.00, γήπ: ΓΑΛΛΙΚΟΥ (ΙΩΝΙΑΣ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: 1-2
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
19.01.2019, 15.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΤΣΙΝΤΣΑΡ ΙΒΑΝ
20.01.2019, 15.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ-ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ: 1-1
Διαιτησία: ΧΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
17.02.2019, 11.00, γήπ: ΠΟΛΙΧΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ: 1-3
Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
03.03.2019, 16.00, γήπ: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
22.09.2018, 17.00, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 1-2
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
14.10.2018, 13.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ: 6-2
Διαιτησία: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
11.11.2018, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ-ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
27.01.2019, 15.30, γήπ: ΔΡΥΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
07.04.2019, 13.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ-ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
04.11.2018, 11.30, γήπ: ΠΡΟΦΗΤΗ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
27.01.2019, 11.30, γήπ: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
10.02.2019, 11.30, γήπ: ΟΣΣΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
29.09.2018, 16.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΡΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ: 1-3
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
25.11.2018, 11.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ: 4-2
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20.01.2019, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ: 0-4
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
17.03.2019, 11.30, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: 2-2
Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
06.10.2018, 16.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-3
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
21.10.2018, 11.00, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: 1-1
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
08.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ: 1-0
Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
16.12.2018, 11.30, γήπ: ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΧΟΡΤΟ - 8η ΟΔΟΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ: 3-1
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
06.04.2019, 17.00, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ: 0-3
Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20.04.2019, 17.00, γήπ: ΜΑΤΤΑ 1 (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-0
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
04.05.2019, 17.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ: 1-1
Διαιτησία: ΧΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
03.03.2019, 11.30, γήπ: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Παλιό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ: 0-0
Διαιτησία: ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
31.03.2019, 12.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ-ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ: 2-1
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
16.03.2019, 16.00, γήπ: ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ: 3-5
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΔΗΜΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16.09.2018, 16.30, γήπ: ΑΣΚΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 4-1
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
17.10.2018, 15.30, γήπ: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Νέο - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ: 0-0
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
14.11.2018, 14.30, γήπ: ΑΥΓΗΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ: 1-3
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
05.12.2018, 16.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-3
Διαιτησία: ΧΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
12.05.2019, 17.00, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OUT

ΕΛΠ. ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ-ΑΙΟΛΟΣ: 0-1
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19.05.2019, 11.30, γήπ: ΤΡΙΑΔΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OUT



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK