X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 4-1
Διαιτησία: ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
14.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 5-0
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15.12.2018, 15.00, γήπ: ΣΙΝΔΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ-ΜΕΛΙΤΕΑΣ: 3-1
Διαιτησία: ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΜΠΟΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17.02.2019, 15.30, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΑΣΛΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
03.03.2019, 16.00, γήπ: ΣΙΝΔΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ-ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ: 0-0
Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
20.10.2018, 16.30, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 2-0
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
08.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: 0-6
Διαιτησία: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
17.03.2019, 16.00, γήπ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 2-0
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
31.03.2019, 11.30, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ-ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ: 4-0
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
13.04.2019, 17.00, γήπ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 2-1
Διαιτησία: ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
19.05.2019, 17.30, γήπ: ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ-ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΧΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΣΛΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
22.09.2018, 17.00, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: 4-3
Διαιτησία: ΜΟΛΙΧΙΤΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΚΩΤΣΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
23.03.2019, 16.00, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ: 2-3
Διαιτησία: ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
20.04.2019, 17.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ-ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: 5-1
Διαιτησία: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΚΑΡΑΣΣΑΒΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
06.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ: 0-1
Διαιτησία: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
01.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
02.02.2019, 15.30, γήπ: ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΜΟΛΙΧΙΤΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
04.05.2019, 18.00, γήπ: ΚΕΡΑΣΙΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΕΜΒΟΛΟΥ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: 3-0
Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
14.10.2018, 11.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣ/ΝΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
17.03.2019, 11.00, γήπ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΑΣΛΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
10.11.2018, 15.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ-Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
24.11.2018, 18.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 6-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
31.03.2019, 16.30, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
06.04.2019, 17.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ: 3-1
Διαιτησία: ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
26.01.2019, 15.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ: 0-1
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΖΕΚΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
17.02.2019, 11.00, γήπ: ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: 4-0
Διαιτησία: ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣ/ΝΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΟΚΟΝΙΑΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
16.09.2018, 16.30, γήπ: ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 1-2
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
24.10.2018, 15.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK