X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(1η αγωνιστική)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ21ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ20ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ01ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ01ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ15ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ32ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ03ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(2η αγωνιστική)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ-ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ-ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3
0
5-1
1-0-0
0-0
0-0-0
5-1
1-0-0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 3
0
3-0
1-0-0
0-0
0-0-0
3-0
1-0-0
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 3
0
2-0
1-0-0
2-0
1-0-0
0-0
0-0-0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 3
0
2-1
1-0-0
2-1
1-0-0
0-0
0-0-0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3
0
1-0
1-0-0
0-0
0-0-0
1-0
1-0-0
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 3
0
1-0
1-0-0
0-0
0-0-0
1-0
1-0-0
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 3
0
3-2
1-0-0
3-2
1-0-0
0-0
0-0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 0
0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
0-0
0-0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0
0
0-1
0-0-1
0-1
0-0-1
0-0
0-0-0
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 0
0
1-2
0-0-1
0-0
0-0-0
1-2
0-0-1
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0
0
2-3
0-0-1
0-0
0-0-0
2-3
0-0-1
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 0
0
0-1
0-0-1
0-1
0-0-1
0-0
0-0-0
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0
0
0-2
0-0-1
0-0
0-0-0
0-2
0-0-1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0
0
0-3
0-0-1
0-3
0-0-1
0-0
0-0-0
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 0
0
1-5
0-0-1
1-5
0-0-1
0-0
0-0-0

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 2 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 0 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 5 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 3 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK