X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]



Οι διαφημίσεις της Google είναι διαφορετικές για τον κάθε επισκέπτη ανάλογα με τις αναζητήσεις που κάνει.
Ως εκ τούτου το παρόν site δε φέρει καμία ευθύνη για το περιεχόμενό τους.

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(19η αγωνιστική)

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ11ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ20ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ30ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ11ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ13ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(20η αγωνιστική)

ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ-ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 45
0
58-7
15-0-1
32-4
8-0-0
26-3
7-0-1
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 43
0
43-23
14-1-3
25-10
8-1-0
18-13
6-0-3
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 42
0
51-13
13-3-2
27-7
7-1-1
24-6
6-2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 28
0
32-23
8-4-5
17-8
5-1-3
15-15
3-3-2
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 28
0
26-20
7-7-4
16-12
4-2-3
10-8
3-5-1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 26
0
25-32
7-5-5
15-10
4-3-1
10-22
3-2-4
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 25
0
23-27
7-4-6
14-11
5-2-2
9-16
2-2-4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 23
0
32-35
6-5-7
18-16
3-5-2
14-19
3-0-5
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 21
0
24-37
6-3-9
10-14
3-2-4
14-23
3-1-5
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 13
0
18-39
4-1-11
13-23
3-0-5
5-16
1-1-6
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 12
0
21-47
3-3-12
6-24
1-1-6
15-23
2-2-6
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 9
0
19-37
2-3-12
12-17
2-1-5
7-20
0-2-7
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3
0
11-43
0-3-15
4-18
0-2-7
7-25
0-1-8

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.





Οι διαφημίσεις της Google είναι διαφορετικές για τον κάθε επισκέπτη ανάλογα με τις αναζητήσεις που κάνει.
Ως εκ τούτου το παρόν site δε φέρει καμία ευθύνη για το περιεχόμενό τους.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 1 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 4 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 4 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 0 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 4 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 0 0 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 5 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 0 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 2 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 1 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 0 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 3 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 0 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 3 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 3 2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 3 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0 8 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 3 0 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 3 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 6 1 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 3 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 4 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 0 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 3 0 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 2 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 3 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 4 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0 1 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 5 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 0 4 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 2 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 1 4 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 4 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 5 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0 5 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 5 2 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 5 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 2 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 2 2 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 0 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 3 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 0 6 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 3 0 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 2 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 5 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 2 4 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 0 3 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 3 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 3 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 1 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 3 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 2 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ

ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2 1 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 3 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 0 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 2 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 4 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 4 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 2 5 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 5 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 3 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 0 1 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ

ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 5 2 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 6 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 3 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 0 0 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 1 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 5 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 2 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 1 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 3 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK