X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]



Οι διαφημίσεις της Google είναι διαφορετικές για τον κάθε επισκέπτη ανάλογα με τις αναζητήσεις που κάνει.
Ως εκ τούτου το παρόν site δε φέρει καμία ευθύνη για το περιεχόμενό τους.

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(24η αγωνιστική)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ21ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ01ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ42ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ02ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ33ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ30ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ54ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(25η αγωνιστική)

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ-ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ-Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 58
0
44-15
18-4-2
22-4
10-2-0
22-11
8-2-2
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 56
0
66-19
17-5-2
33-13
9-2-1
33-6
8-3-1
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 54
0
61-18
17-3-4
29-6
9-2-1
32-12
8-1-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 53
0
60-30
17-2-5
33-12
11-0-1
27-18
6-2-4
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 47
0
54-24
13-8-3
38-13
9-3-0
16-11
4-5-3
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 35
0
31-34
9-8-7
17-14
5-5-2
14-20
4-3-5
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 34
0
30-33
9-7-8
18-16
5-4-2
12-17
4-3-6
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 32
0
56-53
9-5-10
33-25
7-1-4
23-28
2-4-6
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 23
0
39-49
6-5-13
22-20
5-2-5
17-29
1-3-8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 20
0
22-57
6-2-16
15-26
4-2-6
7-31
2-0-10
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 19
0
28-46
5-4-15
16-19
4-3-5
12-27
1-1-10
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 19
0
25-54
5-4-15
15-25
4-2-7
10-29
1-2-8
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 14
0
22-48
4-2-18
10-19
3-1-8
12-29
1-1-10
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 9
0
19-77
2-3-19
8-36
2-2-8
11-41
0-1-11

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.





Οι διαφημίσεις της Google είναι διαφορετικές για τον κάθε επισκέπτη ανάλογα με τις αναζητήσεις που κάνει.
Ως εκ τούτου το παρόν site δε φέρει καμία ευθύνη για το περιεχόμενό τους.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 4 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 5 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 5 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 2 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 3 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 2 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 2 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 3 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 4 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 4 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 4 3 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 6 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 3 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 2 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 2 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 2 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 2 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 6 3 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 4 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 3 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 6 2 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 2 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 3 4 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 0 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 4 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 4 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 4 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 6 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 5 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 2 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 0 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 3 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 3 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 4 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 1 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 3 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 1 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 2 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 7 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 3 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 1 0 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 4 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 2 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 5 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 4 2 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 2 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 3 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 2 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 4 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 4 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 5 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 2 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 0 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3 1 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 1 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 3 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 2 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 0 6 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 1 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 5 0 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 2 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 0 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 2 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 6 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 0 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 0 2 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 6 2 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 5 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 0 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 1 ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0 7 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 0 1 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 4 2 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 0 2 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 3 0 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 5 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK