X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]



ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(1η αγωνιστική)

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ24ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ20ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ15ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ20ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ50ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ13ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ22ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(2η αγωνιστική)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3
0
5-0
1-0-0
5-0
1-0-0
0-0
0-0-0
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3
0
5-1
1-0-0
0-0
0-0-0
5-1
1-0-0
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3
0
4-2
1-0-0
0-0
0-0-0
4-2
1-0-0
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 3
0
2-0
1-0-0
2-0
1-0-0
0-0
0-0-0
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3
0
2-0
1-0-0
2-0
1-0-0
0-0
0-0-0
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3
0
3-1
1-0-0
0-0
0-0-0
3-1
1-0-0
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1
0
2-2
0-1-0
2-2
0-1-0
0-0
0-0-0
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1
0
2-2
0-1-0
0-0
0-0-0
2-2
0-1-0
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 0
0
1-3
0-0-1
1-3
0-0-1
0-0
0-0-0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0
0
2-4
0-0-1
2-4
0-0-1
0-0
0-0-0
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0
0
0-2
0-0-1
0-0
0-0-0
0-2
0-0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0
0
0-2
0-0-1
0-0
0-0-0
0-2
0-0-1
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 0
0
1-5
0-0-1
1-5
0-0-1
0-0
0-0-0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 0
0
0-5
0-0-1
0-0
0-0-0
0-5
0-0-1

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 4 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 2 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 1 5 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 5 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 3 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 2 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK