X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ: 2-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22.05.2019, 17.30, γήπ: ΟΣΣΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ-ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
29.05.2019, 18.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 2-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΠΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
12.05.2019, 17.30, γήπ: ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΧΟΡΤΟ - 8η ΟΔΟΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 1-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
23.09.2018, 17.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: 1-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
26.09.2018, 16.45, γήπ: ΚΕΡΑΣΙΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΕΜΒΟΛΟΥ) - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ-ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΧΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
07.10.2018, 16.30, γήπ: ΣΟΧΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10.10.2018, 16.30, γήπ: ΚΟΛΧΙΚΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18.11.2018, 11.30, γήπ: ΚΑΡΔΙΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 0-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
09.12.2018, 15.00, γήπ: ΘΕΡΜΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ: 2-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
20.01.2019, 15.00, γήπ: ΣΟΧΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ -ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: 0-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΧΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΣΤΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17.02.2019, 15.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 1-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
24.03.2019, 16.00, γήπ: ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
07.04.2019, 17.00, γήπ: ΑΥΓΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 1-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΣΤΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29.09.2018, 16.30, γήπ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
30.09.2018, 11.00, γήπ: ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ: 3-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
21.10.2018, 11.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 0-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11.11.2018, 15.00, γήπ: ΓΕΦΥΡΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΚΑΡΑΣΣΑΒΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - ΠΗΓΑΔΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
18.11.2018, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
24.11.2018, 15.00, γήπ: ΙΩΝΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
25.11.2018, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΑΣΛΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
01.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ: 5-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
16.12.2018, 15.00, γήπ: ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
23.12.2018, 15.00, γήπ: ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ: 2-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
26.01.2019, 15.30, γήπ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 2-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
03.02.2019, 15.30, γήπ: ΙΩΝΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
10.03.2019, 16.00, γήπ: ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
09.03.2019, 16.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 0-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
16.03.2019, 16.00, γήπ: ΠΕΥΚΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ: 3-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
31.03.2019, 11.30, γήπ: ΙΩΝΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13.04.2019, 17.00, γήπ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20.04.2019, 17.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
18.05.2019, 17.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ: 1-3
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
07.10.2018, 11.30, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ: 3-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
13.10.2018, 16.30, γήπ: ΦΙΛΥΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
03.11.2018, 15.00, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΔΗΜΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
04.11.2018, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ: 3-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
17.11.2018, 15.00, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ-ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ: 0-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
02.12.2018, 15.00, γήπ: ΛΗΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΔΗΜΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΩΤΣΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
22.12.2018, 15.00, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ-ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ: 1-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19.01.2019, 15.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: 0-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΑΙΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
16.02.2019, 15.30, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
03.04.2019, 17.00, γήπ: ΜΑΔΥΤΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
06.04.2019, 17.00, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ: 2-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
05.05.2019, 11.30, γήπ: ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ-ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ: 4-4
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΜΠΟΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
08.05.2019, 18.00, γήπ: ΑΣΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΠΟΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22.09.2018, 17.00, γήπ: ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ-ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ: 0-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
14.10.2018, 16.30, γήπ: ΕΠΑΝΟΜΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ: 2-4
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
20.10.2018, 16.30, γήπ: ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ: 4-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΣΤΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
04.11.2018, 11.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ: 4-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΑΡΑΣΣΑΒΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
08.12.2018, 15.00, γήπ: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13.02.2019, 15.45, γήπ: ΚΕΡΑΣΙΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΕΜΒΟΛΟΥ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ: 2-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
27.01.2019, 15.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΝΕ-ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ: 3-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
03.03.2019, 16.00, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΑΙΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
02.03.2019, 16.00, γήπ: ΣΟΥΡΩΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ: 1-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΠΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
30.03.2019, 16.30, γήπ: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ: 1-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
21.04.2019, 16.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ-Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΑΣΛΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
15.12.2018, 15.00, γήπ: ΜΑΛΓΑΡΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΕΤΡΕΝΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΖΕΚΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
10.02.2019, 15.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ: 2-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
10.02.2019, 11.00, γήπ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ: 3-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΚΟΥΤΣΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ. - ΖΟΥΡΤΟΥΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
18.04.2019, 18.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ-ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ: 3-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΖΟΥΡΤΟΥΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
06.10.2018, 16.30, γήπ: ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΑΣΛΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
10.11.2018, 15.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 0-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
16.12.2018, 11.00, γήπ: ΓΑΛΛΙΚΟΥ (ΙΩΝΙΑΣ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 0-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΑΣΛΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
09.02.2019, 15.30, γήπ: ΑΓΧΙΑΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ-ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ: 4-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
07.04.2019, 11.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 4-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
14.10.2018, 12.30, γήπ: ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΛΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
21.10.2018, 16.30, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ-ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 1-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
27.01.2019, 11.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
17.02.2019, 11.30, γήπ: ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
23.03.2019, 18.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 6-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ - ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
31.03.2019, 16.30, γήπ: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ-ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
14.04.2019, 17.00, γήπ: ΔΡΥΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
02.12.2018, 11.00, γήπ: ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ: 4-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
30.01.2019, 15.30, γήπ: ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
03.02.2019, 11.30, γήπ: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ: 3-3
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΕΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
17.03.2019, 16.00, γήπ: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ: 2-3
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
23.12.2018, 11.00, γήπ: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ-ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΣΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
06.02.2019, 15.45, γήπ: ΧΟΡΤΙΑΤΗ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ: 0-4
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
17.03.2019, 11.30, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΡΑ-ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ: 0-4
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΑΣΤΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
24.03.2019, 11.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ-ΠΕΡΑ: 1-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
04.05.2019, 17.30, γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΝΑΡΗΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ: 0-3
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΠΟΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20.01.2019, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 1-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ - ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
02.02.2019, 15.30, γήπ: ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΝΑΡΗΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-3
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΣΑΡΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
03.03.2019, 11.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ-ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ: 1-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11.11.2018, 11.30, γήπ: ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 4-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΛΕΖΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
16.09.2018, 16.30, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ: 4-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΑΙΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
15.09.2018, 16.30, γήπ: ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ: 4-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
17.10.2018, 15.30, γήπ: ΙΩΝΙΑΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
21.11.2018, 14.30, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ: 0-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
12.12.2018, 14.30, γήπ: ΤΡΙΑΔΙΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ-ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
05.12.2018, 14.30, γήπ: ΛΑΓΥΝΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ-ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ: 1-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
23.01.2019, 14.45, γήπ: ΜΑΛΓΑΡΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ: 2-0
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
20.02.2019, 15.00, γήπ: ΘΕΡΜΗΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK