X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 3-0
Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
18.05.2019, 17.30, γήπ: ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ: 3-0
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
19.05.2019, 17.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
21.10.2018, 16.30, γήπ: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΕΛΙΤΕΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
04.11.2018, 15.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
10.11.2018, 15.00, γήπ: ΚΕΡΑΣΙΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΕΜΒΟΛΟΥ) - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 0-0
Διαιτησία: ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
23.12.2018, 15.00, γήπ: ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ: 2-3
Διαιτησία: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
09.02.2019, 15.30, γήπ: ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ - Χόρτο - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ: 2-1
Διαιτησία: ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
24.03.2019, 16.00, γήπ: ΚΟΛΧΙΚΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ-ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ: 5-2
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
16.12.2018, 15.00, γήπ: ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 2-2
Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
20.04.2019, 17.00, γήπ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
05.05.2019, 11.30, γήπ: ΙΩΝΙΑΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΖΟΥΡΤΟΥΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
23.09.2018, 17.00, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ-ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ: 0-3
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
07.10.2018, 16.30, γήπ: ΛΑΓΥΝΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ-ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΣΙΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
14.10.2018, 16.30, γήπ: ΛΗΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ: 3-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
13.10.2018, 16.30, γήπ: ΦΙΛΥΡΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ: 3-0
Διαιτησία: ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
02.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ-ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
09.12.2018, 11.30, γήπ: ΑΣΚΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ-ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
27.01.2019, 15.30, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
02.02.2019, 15.30, γήπ: ΛΗΤΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14.04.2019, 12.00, γήπ: ΜΑΔΥΤΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ: 2-1
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΦΑΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
08.05.2019, 18.00, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ: 1-3
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - OYZOYNOΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
29.09.2018, 16.30, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ: 1-2
Διαιτησία: ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
08.12.2018, 15.00, γήπ: ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΝΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 3-2
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
20.01.2019, 15.00, γήπ: ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ: 1-5
Διαιτησία: ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10.02.2019, 15.30, γήπ: ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
16.02.2019, 15.30, γήπ: ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
30.03.2019, 16.30, γήπ: ΡΥΣΙΟΥ - Χόρτο - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ: 1-1
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
06.04.2019, 17.00, γήπ: ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ: 2-1
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22.09.2018, 17.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ: 4-2
Διαιτησία: ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
09.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ: 1-1
Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21.10.2018, 11.30, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 0-1
Διαιτησία: ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
16.12.2018, 11.00, γήπ: ΓΑΛΛΙΚΟΥ (ΙΩΝΙΑΣ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ: 1-2
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
19.01.2019, 15.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
17.02.2019, 11.00, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣ/ΝΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΖΕΚΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
24.03.2019, 11.30, γήπ: ΓΑΛΛΙΚΟΥ (ΙΩΝΙΑΣ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 1-2
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
14.10.2018, 13.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ: 1-2
Διαιτησία: ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
04.11.2018, 11.30, γήπ: ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: 0-0
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. τ. ΕΥΡ. - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
24.11.2018, 15.00, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ: 3-0
Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
22.12.2018, 17.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ: 3-0
Διαιτησία: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΥΤΣΗΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ.
07.10.2018, 11.30, γήπ: ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ-ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ: 2-3
Διαιτησία: ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
02.12.2018, 11.00, γήπ: ΛΑΓΥΝΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ-ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΟΚΟΝΙΑΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
10.02.2019, 11.30, γήπ: ΛΑΓΥΝΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ-ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΩΤΣΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14.04.2019, 17.00, γήπ: ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
20.10.2018, 16.30, γήπ: ΤΡΙΑΔΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: 0-0
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΣΤΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17.11.2018, 15.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ: 2-1
Διαιτησία: ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
16.03.2019, 16.00, γήπ: ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: 1-3
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
21.04.2019, 16.00, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
02.03.2019, 16.00, γήπ: ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΜΙΚΡΑΣ ΔΗΜ. ΜΙΚΡΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ: 0-0
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
04.05.2019, 17.30, γήπ: ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 0-1
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
03.11.2018, 15.00, γήπ: ΚΕΡΑΣΙΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΕΜΒΟΛΟΥ) - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: 1-2
Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
16.09.2018, 16.30, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
15.09.2018, 16.30, γήπ: ΜΑΛΓΑΡΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK