X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ
0




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
06.10.2018, 16.30, γήπ: ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ: 2-1
Διαιτησία: ΜΟΛΙΧΙΤΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΧΑΡΑΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
18.11.2018, 15.00, γήπ: ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ-ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ: 0-1
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΧΑΡΑΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
17.11.2018, 15.00, γήπ: ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ: 1-2
Διαιτησία: ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΗΓΑΔΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
21.10.2018, 13.30, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ: 1-2
Διαιτησία: ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΠΑΣΣΙΑΜΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
02.12.2018, 13.00, γήπ: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ: 2-1
Διαιτησία: ΝΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΣΙΔΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
03.02.2019, 11.00, γήπ: ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 2-3
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
22.09.2018, 17.00, γήπ: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ-ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ: 1-2
Διαιτησία: ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ - ΚΑΡΑΣΣΑΒΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
30.09.2018, 16.30, γήπ: ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Πλαστικό - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: 2-1
Διαιτησία: ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣ/ΝΟΣ - ΧΑΡΑΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18.11.2018, 11.00, γήπ: ΠΟΛΙΧΝΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ-ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ: 3-3
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
01.12.2018, 15.00, γήπ: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ: 1-2
Διαιτησία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
10.02.2019, 11.30, γήπ: ΓΑΛΛΙΚΟΥ (ΙΩΝΙΑΣ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ-ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 1-5
Διαιτησία: ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
23.09.2018, 17.00, γήπ: ΣΥΚΕΩΝ (ΠΑΛΑΙΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ: 3-1
Διαιτησία: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30.09.2018, 11.00, γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ - Χόρτο - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ: 0-6
Διαιτησία: ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ - ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14.10.2018, 11.30, γήπ: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΈΟ) - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: 0-3
Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
09.02.2019, 15.30, γήπ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ: 0-0
Διαιτησία: ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17.03.2019, 12.00, γήπ: ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ: 0-2
Διαιτησία: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
20.10.2018, 16.30, γήπ: ΤΡΙΑΔΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ-ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ: 3-0
Διαιτησία: ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΠΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
17.03.2019, 16.00, γήπ: ΠΕΡΑΙΑΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ-ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ: 1-2
Διαιτησία: ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΠΟΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
07.10.2018, 16.30, γήπ: ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΤΡΙΧΑΧΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13.10.2018, 16.30, γήπ: ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ - κατ: Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK